اخبار روز

مجوز جدید افزایش قیمت سایپا

وانت سایپا ۹ میلیون و ۲۲۶ هزار تومان و کوییک پلاس اتوماتیک ۱۰ میلیون و ۲۳ هزار تومان افزایش قیمت پیدا کرد.

قیمت محصولات سایپابه نقل از تسنیم، براساس اعلام شرکت سایپا از ساعت 11 صبح امروز شنبه 19 آذر ماه فروش در قالب طرح‌های فوق‌العاده را برای دو محصول کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک و سایپا 151 ویژه متقاضیان عادی و ویژه مادران آغاز می‌شود. قیمت خودرو‌ها در این شرایط فروش قطعی است و طی 90 روز کاری فرایند تحویل انجام می‌شود.

اما نکته مهم در این طرح، تغییرات قیمتی دو محصول وانت 151 و کوییک پلاس اتوماتیک است. به طوری که در طرح فروش آبان ماه این محصولات قیمت وانت 151 ” 160 میلیون و 745 هزار تومان” و کوییک پلاس اتوماتیک 278 میلیون و 40 هزار تومان بود اما در طرح فروش فوق‌العاده که از امروز آغاز شده، این دو محصول با قیمت‌های 169 میلیون و 871 هزار تومان (وانت 151) و 287 میلیون و 850 هزار تومان (کوییک پلاس اتوماتیک) عرضه می شوند.

بر همین اساس وانت سایپا 9 میلیون و 226 هزار تومان و کوییک پلاس اتوماتیک 10 میلیون و 23 هزار تومان افزایش قیمت داشته است.

تسنیم اعلام کرده ظاهرا دلیل این تغییرات قیمتی دریافت مجوز سایپا برای افزایش قیمت این خودروها بوده است. اما هنوز مشخص نیست آیا سایر محصولات سایپا هم به زودی شاهد افزایش قیمت خواهند شد یا خیر!

البته این سوال هم مطرح است که این افزایش قیمت براساس کدام دستور العمل صادر شده و آیا دستور العمل جدیدی وزارت صنعت برای افزایش قیمت خودرو در سال 1401 تعریف کرده است یا خیر!

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا